Djelatnici

Uprava

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Adela Škutor Ravnateljica
Sanda Sušac Pomoćnik ravnatelja
Tihomir Paponja Tajnik
Ivica Raspudić Računovođa
Josipa Primorac Pedagoginja
Doris Vlašić Pedagoginja
Kata Buntić Knjižničar

Jezična skupina predmeta

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Marija Buljan prof. hrvatskog jezika i književnosti
Jadranka Medić prof. hrvatskog jezika i književnosti
Anamarija Pinjuh prof. hrvatskog jezika i filozofije
Ivona Brkić prof. hrvatskog i engleskog jezika
Ilijana Sušac prof. hrvatskog jezika i književnosti
Marija Bevanda prof. hrvatskog i engleskog jezika
Josipa Volarić prof. hrvatskog i engleskog jezika
Ivana Musa prof. hrvatskog i engleskog jezika
Ana Škegro prof. hrvatskog i engleskog jezika
Marijana Lasić prof. engleskog i latinskog jezika
Marijana Pavlović prof. engleskog i njemačkog jezika
Ilijana Aralo prof. engleskog i njemačkog jezika
Katarina Petrović prof. hrvatskog i njemačkog jezika
Darija Bojović prof. hrvatskog i njemačkog jezika
Ana Marija Šarac prof. engleskog i njemačkog jezika
Marijeta Pehar prof. njemačkog i poljskog jezika
Angela Čović prof. hrvatskog i engleskog jezika
Danijela Škegro prof. hrvatskog i engleskog jezika
Kristina Primorac prof. hrvatskog i  engleskog jezika
Magdalena Primorac Kvesić prof. talijanskog i engleskog jezika
Dražana Dujmović prof. francuskog jezika

Povijest i Zemljopis

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Marijo Stojić prof. povijesti
Gordana Krezo prof. zemljopisa i povijesti
Ruža Jurič prof. zemljopisa i povijesti
Dalibor Čarapina prof. zemljopisa i povijesti
Dražen Pinjuh prof. zemljopisa i povijesti
Pero Dujmović prof. zemljopisa i povijesti

Informatika

 Ime i prezime  Naziv radnog mjesta
Stipe Ćavar prof. informatike
Anamaria Rozić prof. informatike
Ivana Andačić prof. informatike i geografije
Katarina Milićević  prof. informatike

 

Fizika

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Miljana Jurković prof. fizike i informatike

Glazbena umjetnost

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Vesna Šarić prof. glazbene umjetnosti

Likovna umjetnost

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Tanja Ivanković prof. povijesti i umjetnosti i engleskog jezika

Kemija i biologija

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Marija Vučić prof. kemije i biologije
Željko Soldo prof. kemije i biologije
Helena Mijatović-Krndelj prof. kemije i biologije
Ivona Soldo prof. kemije i biologije

Matematika

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Mirjana Paponja dipl. ing. matematike
Monika Pejić prof. matematike i informatike
Maja Pehar prof. matematike i informatike
Anita Brkić prof. matematike i informatike
Stanislava Anić prof. matematike i informatike
Antonija Zubac prof. matematike i informatike

Tjelesni odgoj

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Stjepan Grbavac prof. tjelesnog odgoja
Dario Karačić prof. tjelesnog odgoja
Marijan Luburić prof. tjelesnog odgoja
Leonardo Klemo mag. tjelesnog odgoja

Ekonomska skupina predmeta

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Branka Vasilj prof. ekonomske skupine predmeta
Marija Juričić-Vasilj prof. ekonomske skupine predmeta
Suzana Pervan prof. ekonomske skupine predmeta
Snježana Kapular prof. ekonomske skupine predmeta
Ankica Ćavar prof. ekonomske skupine predmeta
Ružica Vučić prof. ekonomske skupine predmeta
Kata Ravlić prof. ekonomske skupine predmeta
Ivana Pehar prof. ekonomske skupine predmeta
Andrea Sivrić prof. ekonomske skupine predmeta
Ivana Dugandžić prof. ekonomske skupine predmeta

Strojarska skupina predmeta

Ime i prezime:

Naziv radnog mjesta

Jozo Mišić prof. strojarske skupine predmeta
Branko Čilić prof. strojarske skupine predmeta
Zlatko Jovanović prof. strojarske skupine predmeta
Mario Marijanović prof. strojarske skupine predmeta

Vjeronauk

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Reala Šakota Vjeroučitelj
Fra Goran Azinović Vjeroučitelj

Psihologija i Sociologija

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Suzana Vasilj prof. psihologije
Adrijana Visković prof. sociologije i povijesti

Poznavanje robe i prehrane

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Ružica Ćavar prof. poznavanja robe i prehrane

Praktična nastava

Ime i prezime:

Naziv radnog mjesta

Damir Primorac nastavnik praktične nastave
Damir Mlikota nastavnik praktične nastave
Livija Jurković nastavnik praktične nastave
Andrea Perić nastavnik praktične nastave
Verica Malić nastavnik praktične nastave
Zoran Ćavar majstor konobar


Tehničko osoblje

Ime i Prezime Naziv radnog mjesta
Ivan Turudić Domar
Igor Dugandžić Domar
Mirjana Stojić Spremačica
Koviljka Juričić Spremačica
Mirjana Krasić Spremačica
Snježana Marinčić Spremačica
Veronika Pervan Spremačica
Zdravka Prga Spremačica
Olga Zovko Spremačica
Antonela Paponja Spremačica
Jasna Dankić Spremačica